0

Весілля

Актуальні акції на святкування Вашого весілля

- 20% на декор та музичний супровід на Ваше весілля з понеділка по четвер.

Пропозиція руки та серця - важлива подія для кожної пари. Ми даруємо сертифікат -10% на оформлення декору на весілля

Для всіх молодят які святкують у нас весілля, даруємо сертифікат -10% на оформлення декору на хрестини

Молодим батькам, які організовують хрестини в ресторані "Оскар", даруємо сертифікат -10% на оформлення декору на 1 рочок Вашого малюка

      Важко уявити скільки часу та енергії забирає організація весілля. Це можна уявити лише тоді, коли особисто починаєш готуватись до  свята. Про безкінечні витрати грошей годі говорити. Знайти необхідні контакти, домовитись, забронювати, передбачити усі дрібнички у цей шалений день. Потрібно подбати про доставку усього до ресторану (арка, фотозона, спецефекти на перший танець, торт, європейські тістечка, фуршети, напої ітд.). Від кількості завдань голова йде обертом. З чого розпочати? Де знайти хорошо організатора? 

     З нами Ви можете за це не переживати. Ми допоможемо Вам пройти усі етапи підготовки і зробимо це свято вражаючим та феєричним. Ресторан “Оскар” бере усі організаційні питання на себе. У нас є досвід та професійна команда.

 Їжа

      Любима усіма нашими гостями шеф-повар Ольга Михайлівна допоможе обрати серед безлічі страв ті, які задовольняють найзавзятіших гурманів. Наш шеф з 20-ти річним стажем володіє наукою “ситого гостя” та економії Ваших коштів. Адже правильно складене меню - це 50% успіху!

Музика

     Музичне оформлення - це важлива складова кожного свята. Ми це розуміємо, тому зібрали в “Оскарі” музикантів з прекрасними голосами, які володіють репертуаром понад півтора тисячі пісень, виконують пісні на 9 мовах та мають професійний досвід понад 15 років.

     Білецький Ігор - співак з заворожуючим тембром голосу. Людина, з якої розпочалась музична історія ресторану “Оскар” .

     Надія Гураль - харизматична співачка, автор та композитор пісень, які стали народними хітами. 

      Сергій Лещук - музикант, співак, бас гітарист, шоумен, ведучий, “людина-запальничка”, яка розпалить будь-яке Ваше свято.

    Юля Слободян - красива та талановита співачка з міжнародним досвідом, автор та композитор власних пісень. 

Ведучий

     Наш ведучий Сергій Лещук - харизматичний з шаленою енергетикою шоумен з креативними підходами до будь-якого дійства (весілля, дні народження, корпоративні вечірки ітд). Має досвід ведення інтернаціонального весілля (дублювання англійською мовою).

Декоратори

  Весілля це незабутній день, що малює неповторну історію щасливого моменту Вашого життя. Цей момент залишається у серці молодят назавжди. День здійснення мрій дитинство, коли маленька дівчинка одягаючи білу сукню перетворюється у PRINCESS. Кожна PRINCESS малює своє свято іншими фарбами. Ми готові створити для Вас ІДЕАЛЬНЕ КОРОЛІВСТВО. Команда декораторів ресторану "Оскар" втілить будь-яку Вашу мрію.

Наш весільний координатор

    Організація свята вимагає багато зусиль, а так хочеться не упустити жодного щасливого моменту. Переступивши поріг ресторану “Оскар”, можна заспокоїтись, адже ми про все подбаємо. Передбачимо усі нюанси, які можуть виникнути в ході свята. Нам важливо, щоб Ви були задоволені. Адже ваша посмішка-наша нагорода.

Готель

    Детальна інформація про готель тут

 

Нагороди