0

Весілля

Актуальні акції на святкування Вашого весілля

- 20% на декор і музичний супровід на Ваше весілля з понеділка по четвер.

Пропозиція руки та серця - важлива подія для кожної пари. Ми даруємо сертифікат -10% на оформлення декору на весілля

Для всіх молодят, які святкують у нас весілля, даруємо сертифікат -10% на оформлення декору на хрестини

Молодим батькам, які організовують хрестини в ресторані "Оскар", даруємо сертифікат -10% на оформлення декору свята "Перший рочок малюка"

     Важко уявити, скільки часу та енергії забирає організація весілля. Це можна відчути лише тоді, коли особисто починаєш готуватися до свята. Знайти необхідні контакти, домовитися, забронювати, передбачити всі дрібнички... Шалений день! А ще потрібно подбати про: арки, фотозони, спецефекти на перший танець, торти, фуршети, напої та інше. Від кількості завдань голова йде обертом. З чого розпочати? Де знайти хорошо організатора? 

     Ресторан “Оскар” візьме всі організаційні питання на себе. У нас є досвід та професійна команда. Ми допоможемо Вам пройти усі етапи підготовки і зробимо це свято вражаючим та феєричним. 

 Їжа

     Шеф-кухар Ольга Михайлівна, яку люблять усі наші гості, допоможе обрати серед безлічі страв ті, що задовольнять найвибагливіших гурманів. Правильно складене меню - це 50% успіху! Наш шеф із 20-річним стажем володіє наукою “ситого гостя” та вміє економити Ваші кошти. 

Музика

     Музичне оформлення - це важлива складова свята. Ми це розуміємо, тому вибрали музикантів, які мають професійний досвід понад 15 років, прекрасні голоси і володіють репертуаром понад півтори тисячі пісень, виконуючи їх на 9-ти мовах.

     Ігор Білецький - співак із заворожуючим тембром. Людина, з якої розпочалась музична історія ресторану “Оскар” .

     Надія Гураль - автор і композитор, харизматична співачка, пісні якої стали народними хітами. 

     Сергій Лещук - музикант, співак, бас-гітарист, шоумен, людина-“запальничка”, який будь-яке свято зробить феєричним.

     Юлія Слободян - автор та композитор, талановита співачка з міжнародним досвідом. 

Ведучий

     Сергій Лещук - харизматичний шоумен із шаленою енергетикою, креативними підходами до будь-якого дійства: весілля, день народження, корпоративна вечірка тощо. Дублювання англійською мовою - не проблема!

Декоратори

     Весілля - це день, який залишиться у пам'яті молодят назавжди. Втілити будь-яку їхню мрію готова команда декораторів ресторану "Оскар". Обмежень тематиці немає! Все залежатиме лише від того, як Ви бачите свою весільну казку.

Весільний координатор

     Організація свята вимагає багато зусиль. Навіть у день "X" треба тримати все під контролем. Щоб молодята цим не переймалися, ресторан “Оскар” пропонує послуги координатора, який проконтролює все у Ваш день. Він передбачить усі нюанси, які можуть виникнути під час весілля, адже нам важливо, щоб Ви були задоволені.

Готель

    Докладна інформація про готель тут

 

Нагороди